Zapamatovat
Miroslav Beran
Affiliate manager
733577670 miros.beran@seznam.cz
Obchodní podmínky

Více jak 15.000 produktů - provize až 10%

Zaregistrujte se do všech našich programů a stáhněte si od nás produkty feedem. Můžete tak bez problémů propagovat více jak 15.000 produktů v naší nabídce - většina z nich je samozřejmě skladem. Ušetřený čas můžete věnovat tomu, co je podstatné - propagaci. V první řadě doporučujeme pracovat na originálním obsahu - nadpisy a poté popisky.

Časkrmení.cz - přes 5000 produktů - provize až 5%

Vítejte v našem provizním programu Časkrmení.cz. Chcete-li sledovat naše novinky, staňte se fanoušky affiliate skupiny Časkrmení.cz

Nabízíme vám provizi až 5% z nákupu každého zákazníka, který přijde přes váš odkaz. Spolupracujte s eshopem v "nesmrtelném oboru". Naše podmínky jsou nastaveny tak, abychom byli schopni fungovat dlouhodobě a vy se na nás mohli spolehnout, že tu budeme i za deset či dvacet let a budeme schopni stále vyplácet provize. Výše objednávek i konverzní poměry jsou na náš obor nadprůměrné - posuďte sami.


Hladiny provizí jsou v tuto chvíli nastaveny následovně:

  • u obratu do 1000Kč - 3%
  • u obratu od 1000Kč do 5000Kč - 4%
  • u obratu od 5000Kč výše - 5%
  • provize za subpartnery 5%

Podpořte zákazníky k větším objednávkám, vyberte ty správné produkty a dostanete od nás více peněz.

 

7 let fungování, více jak 2 roky affiliate program, 100% garance výplat

Jestliže si nejste jisti, zda naše programy stojí za to ... stojí. Nejstarší eshop z výčtu je tu již sedmým rokem. Zavedený affiliate program je férově nastavený tak, abychom naše partnery nepřivedli do nesnází. Garantujeme, že výplaty budou vyplaceny prakticky hned. Partnerů si vážíme stejně jako našich zákazníků. I zákazníkům garantujeme 100% kladně vyřešených reklamací, s nikým nediskutujeme, na nikoho nic nevýmýšlíme. Pokud je taková i vaše fylozofie, určitě si budeme rozumnět.

Staňte se našim partnerem - je to snadné:

  • zaregistrujte se v našem programu jako náš obchodní partner
  • vyberte si banner, nebo odkaz a umistěte jej:bude skvělé, pokud přidáte k odkazu nebo banneru vaši zkušenost, nebo vaše osobní důvody, proč se vám výrobky líbí a proč je doporučujete
  • můžete také natočit video, přidat vlastní fotoreportáž, nebo jinak kreativně a vkusně k téma zpracovat

Pokud na základě vašeho odkazu u nás někdo nakoupí, uvidíte tuto aktivitu okamžitě v Menu - Přehledy. O proběhlé objednávce a její výši vám přijde také e-mail do vaší schránky.

Od jaké výše vyplácíme:

  • pokud celková částka na provizích dosáhne 1000Kč

Jestliže ještě nevíte jak na to:

Přihlaste se zdarma do kurzu - Affiliate pro úplné začátečníky

Dozvíte se:

- jak vytvořit provizní odkaz + první použití
- kde sehnat obrázky a jak s nimi pracovat
- proč a jak zkracovat affiliate odkazy
- jak správně odkazovat z diskuzí
- jak psát články, které prodávají

Potřebné znalosti: základní, uživatelské
Potřebné vybavení, pomoc: standardně dostupné nástroje


Jak propagovat:

Vlastníhe blog

Pokud vlastníte blog a navíc tématický, propagace bude spočívat zejména v tvorbě textů. Mnoho materiálů od nás obdržíte již připravených, u nich vám bude stačit drobná úprava a můžete publikovat. Taktéž můžete vymýšlet tématické texty zcela sami. Můžete např. napsat recenzi na produkt z našeho eshopu, nebo článek, který pomůže vašim návštěvníkům s nějakým problémem a do tohoto textu vložit relevantní odkaz. Nebo můžete využít našich grafických banerů a umístit je na vhodné místo na svém blogu. Někteří blogeři zakomponují odkaz na náš eshop přímo do hlavního menu. Dalším velmi nenápadným a neobtěžujícím způsobem je vybrat klíčová slova ve vašem textu, např. slova "granule" a tato slova předělat na odkazy směřující na relevantní cíl. Pokud máte obsáhlý web, nebude problém tuto úpravu udělat hromadně.

Vlastníhe skupinu či stránku na sociálních sítích (facebook, google+, atd.)

Výhodou sociálních sítí je interakce mezi jednotlivými členy. Informace vložená na vaši stránku či publikovaná ve vaší skupině se bude šířit mnohem rychleji a možná dokážete dosáhnout i virálního efektu. Facebook, google plus a další sociální sítě umožňují oslovit přátelé i napřímo a upozorňovat na zajímavé příspěvky emailem. Protože své partnery pravidelně obepisujeme a informujeme je o našich akcích, můžete tak velmi rychle zareagovat a předat vašim fanouškům informaci o slevách, dopravě zdarma, rozdávání vzorečků v pouhé jedné větě, popř. ji doplnit poutavým obrázkem.

Vlastníhe databázi kontaků a provozujete email-marketing

Email-marketing bude pravděpodobně tou nejúčinnější zbraní. Zprávy, které posíláme našim zákazníkům my sami, doplníme o odkazy s vaším kódem, a tak je můžete jen zkopírovat a použít pro obeslání i vašich kontaktů. Samozřejmostí je dodržování zásad emailingu a rozesílání vyžádaných zpráv pod vaší hlavičkou, protože i to zajistí zprávám důvěryhodnost a vyšší konverzní poměry, tedy i zisky. Email-marketing vždy fungoval a pokud máte kvalitní databázi legálně posbíraných kontaktů, bude fungovat i v případě affiliate.

Provozujete cash-back, kupónový či slevový portál

Spolu s emailingem jsou majitelé a provozovatelé kuponových či slevových portálů našimi nejúspěšnějšími partnery. Kupony a slevy byly mezi lidmi vždy velmi oblíbené a dovolím si tvrdit že tomu nikdy nebude jinak. Kromě veškerých výše uvedených materiálů od nás dostanete i kódy pro váš web, díky kterým se zákazníci dostanou k zajímavým slevám. U těchto kódů bude většinou stanovený min. limit objednávky, což je pro vás pouze výhodou, neboť u vyšších objednávek poskytujeme také vyšší provize. Cash-back portály jsou tématem sami pro sebe. U těchto portálů, které vrací část peněz z nákupu zpět zákazníkovi, je navíc velmi výrazný faktor věrnosti zákazníků a tak se naakumulováním takových vracejících se zákazníků můžete dostat k pěkným penězům.

Věnujete se affiliate

Pokud se věnujete affiliate - vlastníte webové stránky, blog, katalog či jste affiliate manager na volné noze, pomozte nám oslovit další potenciální partnery a získávejte provize z objednávek každého takového partnera. Vězte, že z každého takového partnera můžete těžit velmi, velmi dlouho. Navíc jde opravdu jen o jeho přivedení a registraci do našeho provizního programu. Další časově i finančně namáhavé činnosti jako příprava materiálů a komunikaci s nimi necháte již na nás. Od této chvíle budeme kromě vyplácení našich partnerů vyplácet i vás, ovšem vaše zisky budou vašim pasivním příjmem, což je mnohem příjemnější, že?

Provozujete inzertní web či zajišťujete zadávání inzerátů

Inzertní weby jsou velmi navštěvovanými stránkami, na které návštěvníci přicházejí za účelem nákupu a lze zde dosáhnout zajímavých konverzních poměrů. Otevírá se zde tedy mnoho cest, jakými se lze za svými zisky vydat. Monetizaci inzertního webu můžete postavit na tématických inzerátech v jednotlivých kategoriích či banerové reklamě s odkazem obsahující váš affil kód. Inzertní weby také často disponují velmi kvalitní emailovou databází či početnými skupinami na sociálních sítích. Pokud takový web nevlastníte, ale věnujete se spíše zadávání inzerátů, vytvořte jednoduchý textový inzerát s obrázkem a přidejte odkaz na produkt, o kterém si myslíte, že by se mohl v danou dobu dobře prodávat.

Provozujete útulek či chovatelskou stanici

Pokud provozujete útulek můžete od nás získat granule zdarma. Pokud provozujete útulek či chovatelskou stanici, můžete dále využít hned několika výhod najednou. První výhodou je použití provizního programu pro své vlastní účely. Nákup zboží pro sebe tak budete mít ihned levnější, protože provize jde do vaší kapsy. Stránky útulku, depozita či chovatelské stanice můžete využít k tomu, abyste dárcům poradili, jaké dary od nich přijímáte a které ne. Můžete tak odkázat přesně na takový sortiment, který ve vaší instituci zužitkujete. Pokud si vaši příznivci na základě vašich doporučení u nás vyberou zboží, získáte tak nejen praktický dar, ale od nás provizi navíc. Vy ale můžete svým klientům doporučit náš partnerský program a získávat ještě další sub-partnerské provize.

Dozvíte se:

- jak od nás pravidelně dostávat granule pro pejsky zdarma
- jak získat kromě materiální podpory také finanční podporu
- jak můžeme pomoci vašim pejskům najít nové páníčky

Jste youtuber, vytváříte zajímavá videa a animace

Ať už publikujete svá videa na youtube, streamu či jiných místech, proč nezkusit své dílo zpěněžit. Nápadům se zde meze nekladou a to, jak prezentovat naše produkty či služby necháme na vás. Perfektní jsou pořady o zvířátkách, nebo vyzkoušení našich produktů a vytvoření video-recenzí. Pokud se vám podaří do vašeho sestřihu dostat i trochu humoru, i zde máte šanci dosáhnout virálního šíření. Pod video do popisku můžete přidat odkazy s měřícím kódem, přes který se k nám vaši odběratelé mohou prokliknout a aby je nepřehlédli, můžete na to ve videu upozornit. Pokud se rozhodnete oslovit diváky formou soutěže, nebojte se nás oslovit, a my Vám pošleme dárky pro vítěze.

Přispíváte pravidelně do diskuzí

Dikuze jsou často místem, kam se lidé uchylují, pokud potřebují poradit. Pomůžete-li jim s řešením jejich problému, jistě uvítají dobře zacílený hypertextový odkaz. Podívejte se po tématických diskuzních fórech a pokuste se tamním členům poradit. Pokud máte vybudované dostatečné renomé a budete na dotazy odpovídat kvalitně, nebude odkaz pod vaší odpovědí nikoho iritovat, ba naopak. V některých diskuzích můžete přidat odkaz z affil kódem dokonce do detailu svého profilu či do zápatí, které se zobrazuje pod vašimi příspěvky. Zkuste improvizovat a testujte které příspěvky mají nejlepší odezvu.

Nová registrace